Paukštiena ir ryžiai yra pagrindiniai „Performance HE“ ingredientai. Jis buvo sukurtas specialiai visų veislių sportiniams ir darbiniams šunims. šunims, kuriems keliami ypač dideli fiziniai ir psichologiniai reikalavimai. Jie turi dirbti, treniruotis ir laimėti varžybas. Jei reikalinga aukšta koncentracija ir energijos lygis, tada Performance HE su lecitinu yra puikus kuras jūsų šuniui. Tai pastebimai pagerina jūsų šuns ištvermę ir darbą, todėl po ilgų pratimų jis greičiau atsigauna. Dėl labai modernios sudėties ir tinkamų vitaminų parinkimo, „Performance HE“ gali turėti teigiamą poveikį jautriems ir stresuojantiems šunims.

Sudėtis:

Mėsos šaltinis: vištiena, lašiša, mėsos dalis: 37%, grūdai, mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai, šalutiniai augaliniai produktai, žuvis ir žuvies šalutiniai produktai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai, mineralai, aliejai, riebalai ir alaus mielės.


Analitinės sudedamosios dalys:

žaliųjų baltymų 30%, žaliųjų riebalų 20%, žaliųjųpelenai 7,5%, Drėgmė 10%, Kalcis mg / kg 1,8, Fosforas mg / kg 1,4, Natris g / kg 3, Lecitinas g / kg 5

Vitaminas A 22 000 IE / kg, Vitaminas D3 2 000 IE / kg, Vitaminas E 350 mg / kg.


Metabolinė energija: 4198 (Kcal / kg)


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

CHAMP Performance HE 20 kg

  • Gamintojas: CHAMP
  • Prekės kodas: 11131
  • Prieinamumas: 10
  • 68.97€

  • Be PVM: 57.00€