„Senior Light“ buvo specialiai sukurtas vyresnio amžiaus šunims, linkusiems į nutukimą. Kartu su kitais mažiau aktyviais šunimis jų energijos poreikis yra maždaug 20% mažesnis nei įprastai. Kepenys, inkstai, kraujagyslių ir virškinimo sistemos dažnai neveikia taip gerai, kaip kitų šunų. Būtent dėl to „Champ Senior Light“ yra puikus sprendimas. Jis lengvai virškinamas dėl kruopščiai parinktų ingredientų ir subalansuotos sudėties. Jame yra tinkamos baltymų, riebalų, mineralų ir angliavandenių proporcijos ir gausybė vitaminų. Dėl ypatingos sudėties „Senior Light“ taip pat tinka šunims, kuriems reikia mažiau baltymų. Inkstai išlieka sveiki, kiti organai taip pat mažiau dirginami. Ar jūsų šuo turi antsvorio? Galbūt verta apsvarstyti „Senior Light“. Omega 6 ir Omega 3 riebiųjų rūgščių santykis yra pats geriausias: 5: 1.

Sudėtis: Kalakutiena, lašiša, mėsos dalis: 11%, grūdai, šalutiniai augaliniai produktai, mineralai, aliejus, riebalai, baltymai, alaus mielės, chondroitinas ir žuvis.

Maistinė vertė: Neapdoroti baltymai 20%, grubūs riebalai 9%, grubūs pelenai 6%, grubūs pluoštai 3%, drėgmė 10%, kalcis mg / kg 1, fosforas mg / kg 0,8, natris g / kg 2, lecitinas g / kg 5.

Maistiniai priedai: Vitaminas A 20.000 IE / kg, Vitaminas D3 1.500 IE / kg, Vitaminas E 150 mg / kg

Metabolinė energija: 3370 (Kcal / kg)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

CHAMP Senior Light 10 kg

  • Gamintojas: CHAMP
  • Prekės kodas: 00006
  • Prieinamumas: 10
  • 32.67€

  • Be PVM: 27.00€